Misyonumuz

Daha yaşanabilir bir dünya için kaliteli, çevre dostu, yenilikçi ve iş sağlığı ve güvenliğine önem veren, standartlara uygun, ürün ve hizmetler sunmak, ürettiğimiz her üründe sektöre her zaman ilkleri kazandırmak, yeniliklere, çeşitliliğe açık olmaya sağlamaktır.

Hakkımızda

Start Boya bünyesindeki üretici firmalarımız; Silkcoat Boya, Start Boya, Çolakoğlu İnşaat ve Anadolu Mikronize’dir.

Grup bünyesinde faaliyet gösteren, 1993 yılında kurulan Start Boya, ipek sıvayla başladığı üretim faaliyetine, mineral sıva, inşaat boyaları, sentetik boyalar, vernikler, dekoratif dış cephe duvar kaplamaları, efekt iç cephe boyaları ve Silkoterm Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi’ni de katarak, 62 ülkeye ihracat yapan bir firma haline gelmiştir. Start Boya bugün İstanbul, Özbekistan, Gana, Gine, Moritanya, Irak, Cezayir, Tanzanya, Nijerya, Etiyopya, Pakistan, Malezya ve Tacikistan’daki tesisleri ile Dünya boya piyasasına nitelikli ürünler üretmeye devam etmektedir. Hedef olarak 2025 yılına kadar dünyada toplam 20 tesiste üretim yapmak suretiyle Türkiye ekonomisine katkıda bulunarak hak ettiğimiz noktaya gelmek amacındayız.

Start Boya olarak, hazır beton sektörüne giren Start Boya GROUP, Esenyurt, Kıraç’ta Temmuz 2007’de 400.000 m³/yıl kapasiteli hazır beton tesisini müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Beton santrallerimiz 4 farklı üretim tesisiyle hizmetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz

Daha yaşanabilir bir dünya için kaliteli, çevre dostu, yenilikçi ve iş sağlığı ve güvenliğine önem veren, standartlara uygun, ürün ve hizmetler sunmak, ürettiğimiz her üründe sektöre her zaman ilkleri kazandırmak, yeniliklere, çeşitliliğe açık olmaya sağlamaktır.

Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti: Tüm birimlerimizle, iç ve dış müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru algılar, onların daha iyi bir yaşama yönelik değişen beklentilerini karşılamada çevik, proaktif ve yenilikçi bir yaklaşım içerisinde oluruz.

Yenilikçilik ve Sürekli Gelişim: Mevcutla ve geleneksel olanla yetinmeyip sürekli değişme, ilerleme ve yenilenme anlayışına sahip kurumsal bir ekibiz. Kurumumuzu global seviyeye taşıyacak ürün, süreç ve operasyonları kazandırmak için girişimci ve cesaretli bir yapıya sahibiz.

İnsan Kaynağımız: Bilim, Birlik, Başarı meşalemizin ışığında; eğitimli, deneyimli, aidiyet ve sahiplik duygusu yüksek, bilime dayalı tüm gelişmelere açık, bilgi paylaşımına ve birlik ruhuna değer veren, katılımcı yönetim anlayışını ve başarı odaklı çalışmayı benimsemiş insan kaynağımızın en önemli değerlerimizden biri olduğuna inanırız.

Çevre Dostu ve Sürdürülebilirlik:  Çevreye ve doğaya değer veren bir yaklaşımla üretim yapar, bugünden daha iyi bir gelecek oluşturmaya katkıda bulunuruz.

İş Etiği ve Ahlakı: Faaliyet gösterdiğimiz her coğrafyada sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı gösterir, yasalara, iş etiği kurallarına uygun ve şeffaf davranırız. Dürüstlüğe, açık iletişime, ahlaklı ve adaletli yönetime büyük önem veririz.

    Open chat
    1
    Merhaba! Start Boya ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa sürede size cevap vereceğiz.